Automatické závlahy Heading Style Image

SMART riešenie

K tomu, aby bola pre vás záhrada zdroj potešenia a dobrej nálady určite prispieva aj hustý mäkký trávny koberec sýtozelenej a záhony kvetín hýriace farbami a životom. Aby si vaša záhrada zachovala sviežosť a pulzoval v nej život, je potrebné dobre sa o ňu starať a pravidelne ju zavlažovať.

Každá záhrada je samostatný vesmír, s vlastnými pravidlami a požiadavkami. My vám vypracujeme kvalitný projekt automatickej závlahy, ktorá vám znížia spotrebu vody až o 20 %. Efektívnym rozmiestnením postrekovačov tiež zabezpečíme, aby na trávniku nevznikali suché miesta.

Ponúkame SMART riešenie aj v automatickom zavlažovaní. Prečo SMART? Ovládacia jednotka s WiFi modulom si sama stiahne údaje o počasí z internetu a zavlažuje vtedy, kedy je to naozaj potrebné. Všetko zvládnete ovládať a nastaviť pomocou aplikácie v telefóne či tablete, alebo nám umožníte prístup a vieme sa starať o vašu závlahu na diaľku.

Závlahy
Závlahy
Závlahy

My odporúčame zavlažovacie systémy RAINBIRD. Sú ideálnym pomocníkom najmä pre tých, ktorí pre svoje povinnosti nemôžu venovať záhrade toľko času, koľko by chceli.